Fiat Egea Manuel Vites

fiat egea kirala

Ekonomik yapısı nedeniyle tam bir fırsat aracı olarak tanımlayabileceğimiz Fiat Egea Benzinli hem bireysel hem de kurumsal kiralamalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Fiat Egea Benzinli Manuel araç özellikleri açısından keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Fiat Egea Benzinli Manuel Araç Özellikleri Fiat Egea benzinli bir araçtır.

Gövde tipi olarak sedan özelliğinin yer aldığı aracın vites tipi manuel olarak ön plana çıkıyor. Geniş bagaj hacmi sunan Fiat Egea, ekonomi sınıfı araçlar listemizde yer alıyor. 1.4 motor gücüne sahip aracın motoru 95 beygir gücünde.

Fiat Egea Manuel, muadillerine göre yakıt tüketimi konusunda da daha ekonomik davranmaktadır. Bu anlamda en çok kiralanan araçlar arasında olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan 6 ileri vitese sahip olduğunu da belirtmekte fayda var.

Fiat Egea Benzinli Manuel Yakıt Tüketimi

Fiat Egea Benzinli Manuel yakıt tüketimi, şehir içi ulaşımda 100 km’de 6 litre; Şehir dışı ulaşımda ise 100 km’de 5 litre olarak görülmektedir. Bu veriler Fiat fabrikasının sunduğu istatistikler arasındadır. Bu noktada Fiat Egea 100 km’de ortalama 5.5-6 litre yakıt tüketiyor.

Fiat Egea Benzinli Manuel Araç Kiralama

Fiat Egea Benzin Manuel araç kiralama sürecinde sıklıkla tercih edilen ekonomik sınıf bir araçtır. Özellikle bireysel araç kiralama hizmeti alacak olanlar tarafından en çok aranan kiralık araçlar arasında yer almaktadır. Öte yandan çeşitli firmaların ekonomik araç kiralama hizmeti arayışında olması da Fiat Egea modelini öne çıkarıyor. Bu yönüyle kurumsal araç kiralama hizmeti içerisinde popüler kiralık araç modelleri arasında yer almaktadır.

Fiat Egea Benzinliye Benzer Diğer Kiralık Araçlar

Fiat Egea Benzinli otomobile benzer diğer kiralık araçlar ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Renault Symbol Benzinli
  • Fiat Egea HB 1.4
  • Renault Clio Sport Tourer
Hemen Ara